lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Реал Београд - КК Младост Веба
(86773) 31.01.2024
Јуниори/Квалитетна лига
КК Реал Београд
80
КК Младост Веба
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.01.2024
15:00:00
Огњен Ћурчић, Страхиња Стаменковић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5