lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост Веба - КК Партизан
(86796) 20.03.2024
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост Веба
76
КК Партизан
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.03.2024
21:45:00
Хала Пинки
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, . Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5