lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Младост Веба
(86802) 06.03.2024
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
64
КК Младост Веба
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.03.2024
16:50:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Милош Прица, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5