lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Младеновац - КК Горица
(87153) 26.01.2024
Омладинци/Регионална лига
КК Младеновац
73
КК Горица
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.01.2024
17:15:00
Спортски центар (Младеновац)
Вукан Спасојевић, Ана Старинчевић, . Делегат: Милорад Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5