lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Церак
(87206) 18.03.2024
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
103
КК Церак
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.03.2024
18:20:00
Хала Визура Спорт
Петар Јанкулоски, Алекса Штрбац, . Делегат: Алекса Симић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5