lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Динамик БГ 214140131371559828
2.КК Житко Баскет 214113106388817525
3.КК Жарково 214113106367538825
4.КК Нови Београд 7 - 214598891042-15319
5.КК Беокош 1367627776-14919
6.БКК Раднички 31459726865-13919
7.КК Умка Џез1358724794-7018
8.КК Ол Стар1349716912-19617
9.КК Лазаревац1349703862-15917
10.КК Церак 314311656951-29517
65595 КК Ол Стар : КК Церак 3 55 : 58
10.11.2019
14:45
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
65596 КК Лазаревац : КК Житко Баскет 2 66 : 105
14.11.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65597 КК Динамик БГ 2 : КК Жарково 2 75 : 66
09.11.2019
18:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65598 КК Беокош : КК Нови Београд 7 - 2 50 : 49
12.11.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65599 КК Умка Џез : БКК Раднички 3 60 : 45
09.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65600 КК Ол Стар : КК Лазаревац 52 : 43
17.11.2019
14:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
65601 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Умка Џез 61 : 76
18.11.2019
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
65602 КК Жарково 2 : КК Беокош 66 : 36
17.11.2019
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65603 КК Житко Баскет 2 : КК Динамик БГ 2 60 : 92
16.11.2019
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65604 КК Церак 3 : БКК Раднички 3 42 : 36
17.11.2019
16:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65605 КК Лазаревац : КК Церак 3 43 : 51
23.11.2019
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65606 КК Динамик БГ 2 : КК Ол Стар 100 : 50
24.11.2019
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65607 КК Беокош : КК Житко Баскет 2 37 : 33
26.11.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65608 КК Умка Џез : КК Жарково 2 51 : 77
23.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65609 БКК Раднички 3 : КК Нови Београд 7 - 2 72 : 69
23.11.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65610 КК Ол Стар : КК Беокош 70 : 64
29.11.2019
21:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
65611 КК Лазаревац : КК Динамик БГ 2 43 : 105
05.12.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65612 КК Жарково 2 : БКК Раднички 3 88 : 54
01.12.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65613 КК Житко Баскет 2 : КК Умка Џез 69 : 57
30.11.2019
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65614 КК Церак 3 : КК Нови Београд 7 - 2 68 : 78
30.11.2019
18:45
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65615 КК Динамик БГ 2 : КК Церак 3 123 : 57
07.12.2019
19:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65616 КК Беокош : КК Лазаревац 48 : 38
10.12.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65617 КК Умка Џез : КК Ол Стар 66 : 54
07.12.2019
15:00
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65618 БКК Раднички 3 : КК Житко Баскет 2 33 : 57
07.12.2019
18:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65619 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Жарково 2 51 : 91
09.12.2019
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)