lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 2
1.ККЖ Црвена Звезда Комбанк161601052:42132
2.ЖКК Рас16142932:42230
3.ЖКК Арт Баскет16124803:43128
4.ЖКК Визура 21697733:54825
5.ЖКК Победник1697703:61425
6.ЖКК ББ Баскет (Младеновац)16511589:96021
7.ЖКК Нови Београд 716412511:89620
8.ЖКК Флеш16313356:77419
9.ЖКК Церак16016276:88916
58000 ЖКК Рас : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 88 : 17
20.10.2018
17:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
58001 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Нови Београд 7 54 : 14
24.10.2018
20:20
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
58002 ЖКК Флеш : ЖКК Церак 35 : 23
20.10.2018
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
58003 ЖКК Победник : ЖКК Визура 2 44 : 41
21.10.2018
20:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
ККЖ Црвена Звезда Комбанк - слободна екипа
58004 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Рас 56 : 44
27.10.2018
15:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58005 ЖКК Церак : ЖКК Победник 9 : 57
28.10.2018
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
58006 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Флеш 39 : 37
27.10.2018
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
58007 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Арт Баскет 26 : 76
28.10.2018
18:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ЖКК Визура 2 - слободна екипа
58010 ЖКК Арт Баскет : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 34 : 48
11.11.2018
11:20
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
58011 ЖКК Флеш : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 31 : 30
10.11.2018
15:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
58012 ЖКК Победник : ЖКК Нови Београд 7 71 : 54
10.11.2018
14:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
58013 ЖКК Визура 2 : ЖКК Церак 68 : 7
10.11.2018
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
ЖКК Рас - слободна екипа
58014 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Флеш 83 : 7
17.11.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58015 ЖКК Рас : ЖКК Арт Баскет 39 : 35
20.11.2018
20:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
58016 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Визура 2 36 : 50
17.11.2018
14:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
58017 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Победник 37 : 76
17.11.2018
17:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ЖКК Церак - слободна екипа
58020 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 24 : 74
25.11.2018
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
58021 ЖКК Победник : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 20 : 49
25.11.2018
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58022 ЖКК Визура 2 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 51 : 27
25.11.2018
12:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
58023 ЖКК Церак : ЖКК Нови Београд 7 20 : 46
25.11.2018
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
ЖКК Арт Баскет - слободна екипа
58024 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Визура 2 63 : 38
08.12.2018
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58025 ЖКК Рас : ЖКК Победник 51 : 23
11.12.2018
20:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
58026 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Флеш 70 : 7
08.12.2018
14:30
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
58027 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Церак 65 : 20
ЖКК Нови Београд 7 - слободна екипа
58030 ЖКК Победник : ЖКК Арт Баскет 41 : 47
16.12.2018
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58031 ЖКК Визура 2 : ЖКК Рас 29 : 52
15.12.2018
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
58032 ЖКК Церак : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 10 : 62
16.12.2018
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
58033 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 49 : 55
15.12.2018
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
ЖКК Флеш - слободна екипа
58034 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Нови Београд 7 88 : 22
25.12.2018
20:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58035 ЖКК Рас : ЖКК Церак 80 : 8
23.12.2018
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
58036 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Визура 2 47 : 17
22.12.2018
13:15
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
58037 ЖКК Флеш : ЖКК Победник 12 : 44
23.12.2018
14:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
ЖКК ББ Баскет (Младеновац) - слободна екипа
58040 ЖКК Визура 2 : ЖКК Флеш 62 : 19
20.01.2019
17:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
58041 ЖКК Церак : ЖКК Арт Баскет 9 : 65
20.01.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
58042 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Рас 15 : 55
19.01.2019
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
58043 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 17 : 85
20.01.2019
15:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ЖКК Победник - слободна екипа
58044 ЖКК Визура 2 : ЖКК Победник 56 : 23
26.01.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
58045 ЖКК Церак : ЖКК Флеш 14 : 28
27.01.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
58046 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Арт Баскет 18 : 73
26.01.2019
13:45
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
58047 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Рас 20 : 69
17.02.2019
15:50
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ККЖ Црвена Звезда Комбанк - слободна екипа
58049 ЖКК Рас : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 46 : 47
26.02.2019
20:40
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
58050 ЖКК Арт Баскет : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 49 : 14
20.02.2019
20:15
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
58051 ЖКК Флеш : ЖКК Нови Београд 7 15 : 30
24.02.2019
16:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
58052 ЖКК Победник : ЖКК Церак 49 : 29
23.02.2019
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
ЖКК Визура 2 - слободна екипа
58054 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Арт Баскет 51 : 31
02.03.2019
14:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58055 ЖКК Церак : ЖКК Визура 2 12 : 49
03.03.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
58056 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Победник 28 : 55
03.03.2019
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58057 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Флеш 59 : 42
03.03.2019
16:50
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ЖКК Рас - слободна екипа
58059 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Рас 31 : 32
10.03.2019
11:15
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
58060 ЖКК Флеш : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 29 : 64
10.03.2019
18:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
58061 ЖКК Победник : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 54 : 28
10.03.2019
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58062 ЖКК Визура 2 : ЖКК Нови Београд 7 64 : 4
24.04.2019
20:20
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
ЖКК Церак - слободна екипа
58064 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Победник 45 : 30
27.03.2019
21:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58065 ЖКК Рас : ЖКК Флеш 56 : 20
26.03.2019
20:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
58066 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Церак 41 : 36
23.03.2019
14:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
58067 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Визура 2 49 : 66
24.03.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ЖКК Арт Баскет - слободна екипа
58069 ЖКК Флеш : ЖКК Арт Баскет 20 : 34
31.03.2019
20:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
58070 ЖКК Победник : ЖКК Рас 33 : 57
12.05.2019
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58071 ЖКК Визура 2 : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 39 : 56
30.03.2019
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
58072 ЖКК Церак : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 33 : 45
30.03.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
ЖКК Нови Београд 7 - слободна екипа
58074 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Церак 76 : 9
07.04.2019
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58075 ЖКК Рас : ЖКК Визура 2 44 : 20
06.04.2019
19:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
58076 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Победник 57 : 37
09.04.2019
20:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58077 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Нови Београд 7 80 : 62
07.04.2019
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ЖКК Флеш - слободна екипа
58079 ЖКК Победник : ЖКК Флеш 46 : 14
21.04.2019
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58080 ЖКК Визура 2 : ЖКК Арт Баскет 37 : 49
20.04.2019
19:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
58081 ЖКК Церак : ЖКК Рас 16 : 72
24.04.2019
19:50
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
58082 ЖКК Нови Београд 7 : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 25 : 70
20.04.2019
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
ЖКК ББ Баскет (Младеновац) - слободна екипа
58084 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 109 : 20
12.05.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
58085 ЖКК Рас : ЖКК Нови Београд 7 73 : 28
11.05.2019
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
58086 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Церак 51 : 21
12.05.2019
14:45
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
58087 ЖКК Флеш : ЖКК Визура 2 16 : 46
12.05.2019
19:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
ЖКК Победник - слободна екипа