lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Еко Спорт - КК Борац Земун
(64622) 04.02.2020
Омладинци/Регионална лига
КК Еко Спорт
63
КК Борац Земун
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.02.2020
21:15:00
Балон Мајдан
Драган Јаковљевић, Никола Ђокић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5