lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Младост - КК Беко
(64623) 01.02.2020
Омладинци/Регионална лига
КК Младост
39
КК Беко
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.02.2020
16:00:00
МОЦ Змај
Павле Шипка, Никола Младеновић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5