lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Риверс БМ - КК Торлак ОКК Београд
(67754) 18.10.2020
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Риверс БМ
98
КК Торлак ОКК Београд
89
(32:25, 22:22, 19:23, 25:19)
18.10.2020
15:50:00
Хала Визура
Драган Јаковљевић, Марија Ћирић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5