lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Младеновац - КК Риверс БМ
(67756) 27.10.2020
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Младеновац
80
КК Риверс БМ
99
(23:26, 26:17, 17:24, 14:32)
27.10.2020
21:20:00
Спортски центар (Младеновац)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5