lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Житко Баскет - КК Борча
(67758) 27.10.2020
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Житко Баскет
93
КК Борча
79
(27:26, 27:21, 18:17, 21:15)
27.10.2020
19:30:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Александар Бошковић, Милош Прица. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5