lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Торлак ОКК Београд - КК Раднички (Обреновац)
(67792) 01.02.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Торлак ОКК Београд
59
КК Раднички (Обреновац)
74
(11:25, 16:10, 17:19, 15:20)
01.02.2021
20:30:00
Хала Радивој Кораћ
Драган Јаковљевић, Огњен Дабић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5