lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Риверс БМ - КК Житко Баскет
(67793) 30.01.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Риверс БМ
56
КК Житко Баскет
70
(10:22, 14:14, 16:17, 16:17)
30.01.2021
13:30:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Милош Ђурђић, Немања Гојовић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5