lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 1
1.КК Торлак ОКК Београд880576:39116
2.КК Раднички (Обреновац)862481:43414
3.КК Земун 2835418:49411
4.КК Беокош835377:41511
5.БКК Раднички 3808397:5158
70984 КК Раднички (Обреновац) : КК Торлак ОКК Београд 54 : 62
23.01.2021
11:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
70985 КК Земун 2 : БКК Раднички 3 59 : 56
24.01.2021
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Беокош - слободна екипа
70986 КК Беокош : КК Раднички (Обреновац) 32 : 48
30.01.2021
20:00
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
70987 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 2 89 : 53
31.01.2021
12:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
БКК Раднички 3 - слободна екипа
70990 КК Земун 2 : КК Беокош 57 : 39
09.02.2021
19:45
Сутјеска ( Задругарска 1)
70991 БКК Раднички 3 : КК Торлак ОКК Београд 34 : 56
06.02.2021
11:50
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
70992 КК Беокош : БКК Раднички 3 72 : 47
13.02.2021
18:15
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
70993 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун 2 67 : 50
14.02.2021
16:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа
70996 БКК Раднички 3 : КК Раднички (Обреновац) 48 : 59
20.02.2021
16:40
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
70997 КК Торлак ОКК Београд : КК Беокош 78 : 44
21.02.2021
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
КК Земун 2 - слободна екипа
70998 БКК Раднички 3 : КК Земун 2 57 : 59
28.02.2021
14:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
70999 КК Торлак ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 70 : 61
28.02.2021
11:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
КК Беокош - слободна екипа
71001 КК Раднички (Обреновац) : КК Беокош 48 : 43
07.03.2021
09:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71002 КК Земун 2 : КК Торлак ОКК Београд 41 : 74
07.03.2021
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
БКК Раднички 3 - слободна екипа
71004 КК Беокош : КК Земун 2 44 : 36
13.03.2021
20:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
71005 КК Торлак ОКК Београд : БКК Раднички 3 83 : 52
14.03.2021
11:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
71007 КК Земун 2 : КК Раднички (Обреновац) 63 : 68
23.03.2021
19:50
Сутјеска ( Задругарска 1)
71008 БКК Раднички 3 : КК Беокош 37 : 51
26.03.2021
16:50
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа
71010 КК Беокош : КК Торлак ОКК Београд 52 : 64
28.03.2021
20:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
71011 КК Раднички (Обреновац) : БКК Раднички 3 76 : 66
29.03.2021
20:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
КК Земун 2 - слободна екипа