lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1. МРЛ Центар - Плеј Оф
1.КК Житко Баскет770644:53714
2.КК Беко761618:44513
3.КК Борац 2015 (Лазаревац)752516:49512
4.КК Риверс БМ743618:58411
5.КК Жарково725494:5259
6.КК Земун725485:5649
7.КК Борча716514:6498
8.КК Раднички (Обреновац)716546:6368
71913 КК Житко Баскет : КК Земун 85 : 71
(25:16, 20:25, 22:15, 18:15)
20.02.2021
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
71914 КК Риверс БМ : КК Жарково 56 : 72
(16:12, 14:23, 14:22, 12:15)
21.02.2021
16:00
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Петар Димић, Делегат: Миодраг Алексић
71915 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац 2015 (Лазаревац) 60 : 77
(12:12, 15:23, 19:18, 14:24)
21.02.2021
15:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Никола Шошкић
71916 КК Борча : КК Беко 51 : 116
(20:27, 14:38, 12:28, 5:23)
20.02.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
71917 КК Земун : КК Беко 65 : 82
(16:18, 15:14, 16:25, 18:25)
01.01.2021
71918 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Борча
28.02.2021
18:00
Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Лука Максимовић, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић
71919 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац)
27.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Милан Тодоровић
71920 КК Житко Баскет : КК Риверс БМ 104 : 93
(22:24, 31:29, 33:10, 18:30)
01.01.2021
71921 КК Риверс БМ : КК Земун
71922 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 92 : 103
(14:22, 26:30, 27:28, 25:23)
01.01.2021
71923 КК Борча : КК Жарково
06.03.2021
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
71924 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 57
(21:18, 20:18, 21:15, 20:6)
01.01.2021
71925 КК Земун : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 77
(17:18, 23:12, 24:22, 18:25)
01.01.2021
71926 КК Жарково : КК Беко 66 : 88
(14:20, 16:17, 18:23, 18:28)
01.01.2021
71927 КК Житко Баскет : КК Борча 93 : 79
(27:26, 27:21, 18:17, 21:15)
01.01.2021
71928 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 98 : 84
(29:29, 20:28, 24:15, 25:12)
01.01.2021
71929 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун
06.03.2021
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71930 КК Борча : КК Риверс БМ 85 : 93
(22:24, 18:29, 27:19, 18:21)
01.01.2021
71931 КК Беко : КК Житко Баскет
27.02.2021
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
71932 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Жарково 67 : 59
(22:21, 9:9, 14:13, 22:16)
01.01.2021
71933 КК Земун : КК Жарково 61 : 85
(16:21, 12:15, 16:33, 17:16)
01.01.2021
71934 КК Житко Баскет : КК Борац 2015 (Лазаревац)
09.03.2021
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
71935 КК Риверс БМ : КК Беко
04.03.2021
21:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
71936 КК Раднички (Обреновац) : КК Борча 74 : 67
(15:17, 15:17, 24:17, 20:16)
01.01.2021
71949 КК Земун : КК Риверс БМ
27.02.2021
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Филип Конатар, Делегат: Светлана Миладинов
71950 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац) 100 : 76
(30:15, 25:18, 24:23, 21:20)
01.01.2021
71951 КК Жарково : КК Борча
71952 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Беко 83 : 74
(27:23, 16:19, 25:18, 15:14)
01.01.2021
71953 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Земун 75 : 68
(15:11, 22:25, 24:15, 14:17)
01.01.2021
71954 КК Беко : КК Жарково 91 : 67
(20:11, 33:21, 23:23, 15:12)
01.01.2021
71955 КК Борча : КК Житко Баскет 70 : 89
(11:23, 23:18, 18:26, 18:22)
01.01.2021
71956 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ 88 : 110
(17:20, 26:25, 22:33, 23:32)
01.01.2021