lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1. МРЛ Центар - Плеј Оф
1.КК Житко Баскет141221195:105126
2.КК Беко141221250:90926
3.КК Борац 2015 (Лазаревац)14951116:97123
4.КК Земун14951145:106023
5.КК Жарково14681056:98920
6.КК Риверс БМ14681147:118120
7.КК Борча14113879:131215
8.КК Раднички (Обреновац)141131001:131615
71913 КК Житко Баскет : КК Земун 85 : 71
(25:16, 20:25, 22:15, 18:15)
20.02.2021
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
71914 КК Риверс БМ : КК Жарково 56 : 72
(16:12, 14:23, 14:22, 12:15)
21.02.2021
16:00
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Петар Димић, Делегат: Миодраг Алексић
71915 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац 2015 (Лазаревац) 60 : 77
(12:12, 15:23, 19:18, 14:24)
21.02.2021
15:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Никола Шошкић
71916 КК Борча : КК Беко 51 : 116
(20:27, 14:38, 12:28, 5:23)
20.02.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
71917 КК Земун : КК Беко 65 : 82
(16:18, 15:14, 16:25, 18:25)
01.01.2021
71918 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Борча 80 : 57
(19:3, 17:25, 25:15, 19:14)
28.02.2021
18:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Лука Максимовић, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић
71919 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац) 87 : 82
(23:26, 23:15, 22:20, 19:21)
27.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Милан Тодоровић
71920 КК Житко Баскет : КК Риверс БМ 104 : 93
(22:24, 31:29, 33:10, 18:30)
01.01.2021
71921 КК Риверс БМ : КК Земун 84 : 92
(19:25, 26:12, 14:27, 25:28)
28.03.2021
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Милан Тодоровић
71922 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 92 : 103
(14:22, 26:30, 27:28, 25:23)
01.01.2021
71923 КК Борча : КК Жарково 49 : 83
(7:17, 18:21, 11:22, 13:23)
06.03.2021
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Павле Цветић, Делегат: Александар Тодоровић
71924 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 57
(21:18, 20:18, 21:15, 20:6)
01.01.2021
71925 КК Земун : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 77
(17:18, 23:12, 24:22, 18:25)
01.01.2021
71926 КК Жарково : КК Беко 66 : 88
(14:20, 16:17, 18:23, 18:28)
01.01.2021
71927 КК Житко Баскет : КК Борча 93 : 79
(27:26, 27:21, 18:17, 21:15)
01.01.2021
71928 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 98 : 84
(29:29, 20:28, 24:15, 25:12)
01.01.2021
71929 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун 78 : 98
(24:23, 14:19, 21:31, 19:25)
06.03.2021
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Никола Благојевић, Делегат: Слободан Каличанин
71930 КК Борча : КК Риверс БМ 85 : 93
(22:24, 18:29, 27:19, 18:21)
01.01.2021
71931 КК Беко : КК Житко Баскет 78 : 77
(25:26, 20:17, 19:18, 14:16)
27.02.2021
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
71932 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Жарково 67 : 59
(22:21, 9:9, 14:13, 22:16)
01.01.2021
71933 КК Земун : КК Жарково 61 : 85
(16:21, 12:15, 16:33, 17:16)
01.01.2021
71934 КК Житко Баскет : КК Борац 2015 (Лазаревац) 75 : 74
(15:18, 17:15, 29:22, 14:19)
09.03.2021
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
71935 КК Риверс БМ : КК Беко 75 : 95
(20:22, 21:20, 11:27, 23:26)
04.03.2021
21:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
71936 КК Раднички (Обреновац) : КК Борча 74 : 67
(15:17, 15:17, 24:17, 20:16)
01.01.2021
71937 КК Борча : КК Земун 54 : 105
(14:28, 9:32, 11:26, 20:19)
10.04.2021
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Ђурђић, Саша Крсмановић, Делегат: Предраг Ђикановић
71938 КК Беко : КК Раднички (Обреновац) 120 : 63
(29:15, 35:15, 23:23, 33:10)
13.03.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Марко Перовић, Делегат: Предраг Ђикановић
71939 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Риверс БМ 94 : 63
(25:15, 19:13, 24:12, 26:23)
13.03.2021
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Филип Младеновић, Огњен Дабић, Делегат: Жељко Делић
71940 КК Жарково : КК Житко Баскет 74 : 81
(24:20, 21:21, 8:16, 21:24)
15.03.2021
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Зоран Божовић
71941 КК Земун : КК Житко Баскет 93 : 91
(14:27, 21:15, 22:20, 20:15, 16:14)
20.03.2021
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Филип Конатар, Делегат: Никола Шошкић
71942 КК Жарково : КК Риверс БМ 72 : 77
(25:25, 12:11, 16:15, 19:26)
22.03.2021
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
71943 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Раднички (Обреновац) 105 : 64
(37:13, 19:21, 28:15, 21:15)
21.03.2021
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Никола Младеновић, Александар Јовановски, Делегат: Ђорђе Илић
71944 КК Беко : КК Борча 100 : 50
(24:9, 25:15, 20:5, 31:21)
20.03.2021
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Марко Пауновић, Делегат: Миодраг Алексић
71945 КК Беко : КК Земун 85 : 56
(25:14, 31:12, 11:18, 18:12)
01.01.2021
71946 КК Борча : КК Борац 2015 (Лазаревац) 58 : 102
(14:28, 8:21, 12:27, 24:26)
27.03.2021
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Милош Ђурђић, Делегат: Вукашин Курћубић
71947 КК Раднички (Обреновац) : КК Жарково 51 : 95
(18:28, 8:24, 13:27, 12:16)
30.03.2021
16:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Предраг Несторовић, Лазар Костић, Делегат: Предраг Ђикановић
71948 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 56 : 70
(10:22, 14:14, 16:17, 16:17)
01.01.2021
71949 КК Земун : КК Риверс БМ 82 : 74
(17:11, 19:23, 20:22, 26:18)
27.02.2021
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Филип Конатар, Делегат: Светлана Миладинов
71950 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац) 100 : 76
(30:15, 25:18, 24:23, 21:20)
01.01.2021
71951 КК Жарково : КК Борча 87 : 43
(17:9, 26:13, 20:13, 24:8)
03.04.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Светлана Миладинов
71952 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Беко 83 : 74
(27:23, 16:19, 25:18, 15:14)
01.01.2021
71953 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Земун 75 : 68
(15:11, 22:25, 24:15, 14:17)
01.01.2021
71954 КК Беко : КК Жарково 91 : 67
(20:11, 33:21, 23:23, 15:12)
01.01.2021
71955 КК Борча : КК Житко Баскет 70 : 89
(11:23, 23:18, 18:26, 18:22)
01.01.2021
71956 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ 88 : 110
(17:20, 26:25, 22:33, 23:32)
01.01.2021
71957 КК Земун : КК Раднички (Обреновац) 84 : 61
(20:13, 23:15, 14:20, 27:13)
04.04.2021
18:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Павле Цветић, Делегат: Александар Тодоровић
71958 КК Риверс БМ : КК Борча 112 : 81
(28:23, 35:22, 23:24, 26:12)
01.01.2021
71959 КК Житко Баскет : КК Беко 71 : 63
(18:17, 20:14, 16:13, 17:19)
27.03.2021
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Миодраг Алексић
71960 КК Жарково : КК Борац 2015 (Лазаревац) 70 : 80
(28:17, 15:26, 19:15, 8:22)
01.01.2021
71961 КК Жарково : КК Земун 75 : 82
(20:19, 19:17, 20:24, 16:22)
01.01.2021
71962 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Житко Баскет 68 : 75
(19:24, 18:18, 20:19, 11:14)
03.04.2021
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Александар Бошковић, Саша Крсмановић, Делегат: Урош Чукић
71963 КК Беко : КК Риверс БМ 85 : 72
(23:18, 22:21, 20:14, 20:19)
04.04.2021
17:10
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Петар Димић, Филип Конатар, Делегат: Никола Шошкић
71964 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 81 : 72
(19:20, 23:17, 22:22, 17:13)
01.01.2021
71965 КК Земун : КК Борча 106 : 54
(33:18, 23:15, 24:8, 26:13)
13.03.2021
17:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Лазар Костић, Делегат: Никола Томић
71966 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 56 : 91
(17:9, 13:27, 16:24, 10:31)
11.04.2021
21:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Миодраг Алексић
71967 КК Риверс БМ : КК Борац 2015 (Лазаревац) 84 : 77
(20:22, 23:23, 24:11, 17:21)
11.04.2021
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Томић
71968 КК Житко Баскет : КК Жарково 81 : 64
(23:7, 11:18, 21:16, 26:23)
10.04.2021
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Антоније Луковић, Филип Конатар, Делегат: Милан Тодоровић