lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Регионална лига - 2. група
1.КК Житко Баскет220194:1224
2.КК Победник 011220156:1284
3.КК Беостарс 05220130:1114
4.КК Горица220119:1054
5.КК Слодес 2211117:1053
6.КК Церак 211151:1443
7.КК Младост 2202131:1502
8.КК Змај202117:1472
9.КК Еко Спорт 2202103:1342
10.БКК Раднички 320293:1652
76363 КК Церак : КК Еко Спорт 2
05.12.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76364 КК Беостарс 05 : КК Победник 011
07.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76365 КК Житко Баскет : КК Змај
06.12.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76366 КК Слодес 2 : КК Младост 2
04.12.2021
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76367 КК Горица : БКК Раднички 3
04.12.2021
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76353 КК Победник 011 : КК Еко Спорт 2 72 : 53
20.11.2021
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76354 КК Церак : КК Змај 76 : 60
24.11.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76355 КК Беостарс 05 : КК Младост 2 59 : 54
23.11.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76356 КК Житко Баскет : БКК Раднички 3 103 : 45
22.11.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76357 КК Слодес 2 : КК Горица 55 : 57
20.11.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76358 КК Победник 011 : КК Церак 84 : 75
27.11.2021
11:40
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76359 БКК Раднички 3 : КК Слодес 2 48 : 62
28.11.2021
18:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76360 КК Младост 2 : КК Житко Баскет 77 : 91
28.11.2021
11:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76361 КК Змај : КК Беостарс 05 57 : 71
29.11.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76362 КК Еко Спорт 2 : КК Горица 50 : 62
30.11.2021
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76363 КК Церак : КК Еко Спорт 2
05.12.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76364 КК Беостарс 05 : КК Победник 011
07.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76365 КК Житко Баскет : КК Змај
06.12.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76366 КК Слодес 2 : КК Младост 2
04.12.2021
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76367 КК Горица : БКК Раднички 3
04.12.2021
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
>> Регионална лига - 2. група