lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/1МРЛ Центар/Група 1
1.КК Реал Београд770662:53714
2.КК Торлак ОКК Београд752642:60312
3.КК Земун743569:55611
4.КК Веба Баскет734571:56410
5.КК Беовук 72642529:50110
6.КК Визура633505:4999
7.КК Раднички (Обреновац)606467:5766
8.КК Жарково606450:5596
78757 КК Беовук 72 : КК Жарково 99 : 79
(28:19, 33:18, 23:16, 15:26)
18.10.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Петар Јанковић, Делегат: Милан Тодоровић
78758 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура 89 : 85
(21:19, 22:19, 13:30, 33:17)
15.10.2022
16:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Филип Младеновић, Марко Богићевић, Делегат: Горан Радовановић
78759 КК Реал Београд : КК Земун 88 : 58
(26:18, 19:8, 23:21, 20:11)
16.10.2022
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Јоксимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Бојан Драшкић
78760 КК Раднички (Обреновац) : КК Веба Баскет 61 : 82
(18:16, 12:31, 19:15, 12:20)
16.10.2022
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Никола Благојевић, Делегат: Жељко Делић
78761 КК Жарково : КК Веба Баскет 74 : 98
23.10.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
78762 КК Земун : КК Раднички (Обреновац) 99 : 72
(27:16, 29:19, 20:23, 23:14)
21.10.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Душко Милаковић, Делегат: Горан Радовановић
78763 КК Визура : КК Реал Београд 78 : 82
(16:27, 22:25, 23:20, 17:10)
26.10.2022
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Ђокић, Марко Богићевић, Делегат: Вукашин Курћубић
78764 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 98 : 93
(31:22, 24:28, 27:19, 16:24)
26.10.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Ђурђић, Вук Стојановић, Делегат: Милан Кумбара
78765 КК Торлак ОКК Београд : КК Жарково 93 : 75
(18:23, 20:16, 32:13, 23:23)
29.10.2022
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Јанковић, Александар Петровић, Делегат: Тијана Брнић
78766 КК Реал Београд : КК Беовук 72 87 : 73
(28:26, 20:22, 18:9, 21:16)
30.10.2022
20:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Прица, Александар Лазић, Делегат: Предраг Ђикановић
78767 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 103 : 111
(19:27, 29:33, 23:15, 25:21, 7:15)
30.10.2022
12:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Младеновић, Марко Вукчевић, Делегат: Жељко Делић
78768 КК Веба Баскет : КК Земун 66 : 79
(23:17, 16:9, 15:26, 12:27)
02.11.2022
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Филип Младеновић, Делегат: Милан Тодоровић
78769 КК Жарково : КК Земун 79 : 80
(18:23, 24:16, 24:17, 13:24)
05.11.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Кумбара
78770 КК Визура : КК Веба Баскет 72 : 69
(21:26, 23:13, 12:16, 16:14)
08.11.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лазар Костић, Вук Иванчевић, Делегат: Жељко Делић
78771 КК Беовук 72 : КК Раднички (Обреновац) 90 : 78
(25:18, 23:28, 21:17, 21:15)
05.11.2022
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Далибор Шуштершић, Хелена Маринковић, Делегат: Никола Томић
78772 КК Торлак ОКК Београд : КК Реал Београд 90 : 98
(23:26, 20:23, 26:22, 21:27)
08.11.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Драган Јаковљевић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
78773 КК Реал Београд : КК Жарково 102 : 71
(29:21, 27:21, 19:16, 27:13)
13.11.2022
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лазар Костић, Никола Благојевић, Делегат: Вукашин Курћубић
78774 КК Раднички (Обреновац) : КК Торлак ОКК Београд 75 : 89
(18:18, 20:19, 19:33, 18:19)
16.11.2022
22:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Јоксимовић, Лука Џомбић, Делегат: Предраг Ђикановић
78775 КК Веба Баскет : КК Беовук 72 83 : 81
(28:11, 16:26, 18:15, 21:29)
11.11.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Вук Иванчевић, Делегат: Тијана Брнић
78776 КК Земун : КК Визура 84 : 72
(16:21, 28:10, 24:24, 16:17)
13.11.2022
21:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Александар Лазић, Делегат: Горан Радовановић
78777 КК Жарково : КК Визура 72 : 87
(11:25, 18:19, 25:27, 18:16)
19.11.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Вук Иванчевић, Делегат: Ђорђе Илић
78778 КК Беовук 72 : КК Земун 88 : 81
(22:20, 21:23, 26:21, 19:17)
19.11.2022
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
78779 КК Торлак ОКК Београд : КК Веба Баскет 97 : 84
(15:19, 35:26, 16:20, 31:19)
20.11.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Прица, Далибор Шуштершић, Делегат: Милан Тодоровић
78780 КК Реал Београд : КК Раднички (Обреновац) 105 : 78
(22:26, 32:19, 22:19, 29:14)
20.11.2022
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
78781 КК Раднички (Обреновац) : КК Жарково
01.01.2022
Милош Прица, Никола Ђокић, Делегат: Бојан Драшкић
78782 КК Веба Баскет : КК Реал Београд 89 : 100
(27:21, 20:28, 16:33, 26:18)
27.11.2022
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Јоксимовић, Александар Лазић, Делегат: Жељко Делић
78783 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд 88 : 91
(25:11, 22:22, 17:26, 17:22, 7:10)
27.11.2022
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Милан Тодоровић
78784 КК Визура : КК Беовук 72
01.01.2022
Милош Ђурђић, Марко Богићевић, Делегат: Никола Томић