lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2МРЛ Центар
1.КК Горица651536:49011
2.КК Барајево Бамби651540:45111
3.КК Мондо Баскет541407:3689
4.ШКК Звездара633475:4469
5.КК Борча633503:4929
6.КК Шутер532417:3738
7.КК Астра532392:3808
8.КК Гро-Баскет615405:4797
9.КК Абба (Барич)514337:4436
10.КК Церак606391:4816
78869 КК Мондо Баскет : КК Астра 76 : 68
(12:21, 16:17, 24:13, 24:17)
23.10.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Петар Милановић, Алекса Игњатовић, Делегат: Љиљана Перуничић
78870 КК Церак : КК Барајево Бамби 72 : 81
(19:21, 14:18, 22:22, 17:20)
23.10.2022
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Вук Матић, Видан Перуничић, Делегат: Ивана Антуновић
78871 КК Борча : КК Шутер 82 : 91
(21:28, 24:22, 20:23, 17:18)
25.10.2022
20:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош Лукић, Александар Миленковић, Делегат: Ненад Радосављевић
78872 КК Абба (Барич) : КК Гро-Баскет 78 : 81
(18:14, 21:19, 23:24, 16:24)
23.10.2022
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Милановић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Небојша Лазаревић
78873 КК Горица : ШКК Звездара 76 : 92
(13:22, 13:26, 27:25, 23:19)
22.10.2022
16:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Милош Лукић, Маријана Стојановић, Делегат: Милена Главан
78874 КК Мондо Баскет : КК Церак 75 : 51
(16:22, 21:4, 20:17, 18:8)
30.10.2022
13:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Петар Милановић, Дуња Поповић, Делегат: Милан Раденковић
78875 КК Гро-Баскет : КК Горица 65 : 66
(22:12, 21:15, 8:17, 14:22)
28.10.2022
20:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Милош Лукић, Вук Чанак, Делегат: Александар Варађан
78876 КК Шутер : КК Абба (Барич) 105 : 52
(26:9, 24:20, 34:18, 21:5)
29.10.2022
18:15
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Вук Матић, Андрија Гавриловић, Делегат: Борко Павловић
78877 КК Барајево Бамби : КК Борча 93 : 71
(32:16, 27:25, 21:17, 13:13)
29.10.2022
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Милановић, Тијана Војводић, Делегат: Јован Чучуковић
78878 КК Астра : ШКК Звездара 67 : 62
(18:19, 15:14, 14:12, 20:17)
30.10.2022
18:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Лукић, Богдан Мрдељић, Делегат: Никола Којић
78879 КК Церак : КК Астра 69 : 77
(11:23, 19:22, 20:20, 19:12)
06.11.2022
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Енвер Мелић, Богдан Вучић, Делегат: Владимир Лукић
78880 КК Борча : КК Мондо Баскет 72 : 79
(17:23, 24:16, 16:22, 15:18)
08.11.2022
20:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош Лукић, Алекса Игњатовић, Делегат: Ненад Радосављевић
78881 КК Абба (Барич) : КК Барајево Бамби 53 : 83
(8:17, 22:22, 14:22, 9:22)
06.11.2022
18:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
Вук Матић, Иван Кожељ, Делегат: Милена Главан
78882 КК Горица : КК Шутер 95 : 85
(21:21, 32:19, 30:21, 12:24)
06.11.2022
16:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Владимир Поповић, Марко Мајкић, Делегат: Ведран Чоловић
78883 ШКК Звездара : КК Гро-Баскет 80 : 59
(26:15, 17:15, 18:10, 19:19)
05.11.2022
17:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Милановић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Небојша Лазаревић
78884 КК Мондо Баскет : КК Абба (Барич)
17.11.2022
21:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Владимир Поповић, Тијана Војводић, Делегат: Ивана Антуновић
78885 КК Церак : КК Борча 66 : 86
(10:14, 15:27, 21:21, 20:24)
15.11.2022
20:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Љиљана Перуничић
78886 КК Шутер : ШКК Звездара 68 : 84
(23:26, 17:18, 16:16, 12:24)
12.11.2022
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Милош Лукић, Видан Перуничић, Делегат: Јован Чучуковић
78887 КК Барајево Бамби : КК Горица 98 : 106
(19:19, 35:32, 27:31, 17:24)
12.11.2022
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Милановић, Александар Миленковић, Делегат: Борко Павловић
78888 КК Астра : КК Гро-Баскет 94 : 79
(16:14, 14:26, 32:18, 32:21)
12.11.2022
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Енвер Мелић, Маријана Стојановић, Делегат: Александар Варађан
78889 КК Борча : КК Астра 94 : 86
(16:20, 29:19, 23:25, 26:22)
19.11.2022
20:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Лукић, Андрија Гавриловић, Делегат: Небојша Лазаревић
78890 КК Абба (Барич) : КК Церак 77 : 76
(28:14, 14:19, 22:18, 13:25)
20.11.2022
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Владимир Поповић, Богдан Мрдељић, Делегат: Никола Којић
78891 КК Горица : КК Мондо Баскет 108 : 93
(26:21, 26:25, 24:25, 32:22)
20.11.2022
13:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Енвер Мелић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Владимир Лукић
78892 ШКК Звездара : КК Барајево Бамби 88 : 92
(21:21, 25:27, 19:14, 23:30)
20.11.2022
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Милановић, Марко Мајкић, Делегат: Ведран Чоловић
78893 КК Гро-Баскет : КК Шутер 60 : 68
(19:10, 17:12, 15:20, 9:26)
19.11.2022
16:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Владимир Поповић, Дуња Поповић, Делегат: Милан Раденковић
78894 КК Мондо Баскет : ШКК Звездара 84 : 69
(27:17, 24:16, 20:18, 13:18)
26.11.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Енвер Мелић, Алекса Игњатовић, Делегат: Ненад Радосављевић
78895 КК Церак : КК Горица 57 : 85
(19:20, 15:19, 8:24, 15:22)
27.11.2022
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Петар Милановић, Тијана Војводић, Делегат: Љиљана Перуничић
78896 КК Борча : КК Абба (Барич) 98 : 77
(24:18, 23:8, 29:25, 22:26)
27.11.2022
19:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Владимир Поповић, Иван Кожељ, Делегат: Ивана Антуновић
78897 КК Барајево Бамби : КК Гро-Баскет 93 : 61
(25:18, 22:14, 22:14, 24:15)
27.11.2022
19:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Лукић, Видан Перуничић, Делегат: Милена Главан
78898 КК Астра : КК Шутер
01.01.2022
Петар Милановић, Александар Миленковић, Делегат: Александар Варађан