lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига У15/Група 1
1.КК Беокош541410:3149
2.КК Жарково541372:3009
3.КК Крсташ431267:2097
4.КК ББ Баскет (Младеновац)431271:2267
5.КК Барајево523298:3447
6.ОКК Београд 523339:3977
7.КК Сава330274:1576
8.КК Блокови422295:2826
9.КК Борац Земун514238:3266
10.КК Беовук 72321188:1455
11.КК Раднички (Обреновац)505262:4275
12.КК Риверс БМ404201:2884
80497 КК Беовук 72 : КК Борац Земун 68 : 37
05.11.2022
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
80498 КК Жарково : КК Риверс БМ 78 : 57
05.11.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80499 КК ББ Баскет (Младеновац) : ОКК Београд 83 : 54
06.11.2022
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80500 КК Беокош : КК Барајево 88 : 40
04.11.2022
21:15
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80501 КК Сава : КК Крсташ 90 : 54
05.11.2022
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80502 КК Блокови : КК Раднички (Обреновац) 100 : 65
06.11.2022
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80503 КК Беовук 72 : КК Жарково 45 : 51
14.11.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
80504 КК Крсташ : КК Блокови
80505 КК Барајево : КК Сава 43 : 79
12.11.2022
12:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
80506 ОКК Београд : КК Беокош 66 : 88
12.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
80507 КК Риверс БМ : КК ББ Баскет (Младеновац) 35 : 50
11.11.2022
11:25
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
80508 КК Борац Земун : КК Раднички (Обреновац) 59 : 49
14.11.2022
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
80509 КК Жарково : КК Борац Земун 80 : 52
20.11.2022
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80510 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беовук 72
80511 КК Беокош : КК Риверс БМ 96 : 58
20.11.2022
19:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80512 КК Сава : ОКК Београд 105 : 60
20.11.2022
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80513 КК Блокови : КК Барајево 60 : 86
19.11.2022
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80514 КК Раднички (Обреновац) : КК Крсташ 47 : 91
20.11.2022
10:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
80515 КК Беовук 72 : КК Беокош 75 : 57
26.11.2022
21:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
80516 КК Жарково : КК ББ Баскет (Младеновац) 88 : 65
27.11.2022
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80517 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 98 : 51
28.11.2022
20:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
80518 ОКК Београд : КК Блокови 80 : 71
26.11.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
80519 КК Риверс БМ : КК Сава
80520 КК Борац Земун : КК Крсташ 41 : 56
29.11.2022
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
80521 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Борац Земун 73 : 49
04.12.2022
15:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80522 КК Беокош : КК Жарково 81 : 75
04.12.2022
19:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80523 КК Сава : КК Беовук 72
03.12.2022
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80524 КК Блокови : КК Риверс БМ 64 : 51
03.12.2022
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80525 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 50 : 79
04.12.2022
10:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
80526 КК Крсташ : КК Барајево 66 : 31
04.12.2022
10:45
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)