lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Беко - КК Земун
(67810) 07.11.2020
Сениори/1.МРЛ Центар - Група Б
КК Беко
85
КК Земун
56
(25:14, 31:12, 11:18, 18:12)
07.11.2020
17:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5