lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Горица - КК Мондо Баскет
(67838) 10.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Горица
73
КК Мондо Баскет
78
(14:23, 15:26, 22:17, 22:12)
10.10.2020
18:00:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица)
Немања Илић, Александар Лазић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5