lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Церак - КК Мондо Баскет
(67864) 10.12.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Церак
55
КК Мондо Баскет
77
(15:26, 11:21, 12:17, 17:13)
10.12.2020
21:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Петар Милановић, Момчило Лутовац. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5