lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Мондо Баскет - КК Веба Баскет
(67875) 19.01.2021
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Мондо Баскет
88
КК Веба Баскет
67
(14:20, 23:21, 28:10, 23:16)
19.01.2021
21:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Петар Јанковић, Никола Милосављевић . Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5