lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Оф   >   КК Флеш - КК Умка Џез
(72058) 07.04.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Оф
КК Флеш
92
КК Умка Џез
61
(20:17, 33:17, 22:16, 17:11)
07.04.2021
20:50:00
Бора Станковић
Дејан Живковић, Вук Иванчевић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5