lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Оф   >   КК Еко Спорт - КК Флеш
(72063) 18.04.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Оф
КК Еко Спорт
43
КК Флеш
55
(7:14, 7:8, 15:22, 14:11)
18.04.2021
12:20:00
Балон Мајдан
Дејан Живковић, Страхиња Стаменковић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5