lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Оф   >   КК ИБЦ - КК Мондо Баскет
(72078) 04.04.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Оф
КК ИБЦ
72
КК Мондо Баскет
63
(9:23, 21:21, 23:11, 19:8)
04.04.2021
14:00:00
Вељко Дугошевић
Дејан Живковић, Дамјан Ратковић. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5