lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Абба (Барич) - КК Веба Баскет
(72168) 17.04.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Абба (Барич)
82
КК Веба Баскет
95
(20:23, 14:26, 21:20, 27:26)
17.04.2021
20:30:00
Хала спортова (Обреновац)
Петар Јанкулоски, Ања Томовић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5