lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Астра
(72867) 22.11.2021
Сениори/1. МРЛ Центар
КК Барајево
70
КК Астра
75
(20:16, 12:24, 12:13, 26:22)
22.11.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Милош Ђурђић, Марко Богићевић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5