lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига - 1. група   >   КК Еко Спорт - КК Умка Џез-Шутер
(76226) 23.11.2021
Јуниори/Регионална лига - 1. група
КК Еко Спорт
85
КК Умка Џез-Шутер
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.11.2021
21:15:00
Балон Мајдан
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5