lat|eng
Насловна   >   Сениори/3. МРЛ Центар   >   КК Планет Баскет - КК Беко Basketball Котеж
(78583) 28.06.2022
Сениори/3. МРЛ Центар
КК Планет Баскет
53
КК Беко Basketball Котеж
83
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.06.2022
19:30:00
Отв. терен КК Котеж
Страхиња Стаменковић, Тијана Војводић. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5