lat|eng
Насловна   >   Сениори/3. МРЛ Центар   >   КК Сава - КК Планет Баскет
(78589) 19.06.2022
Сениори/3. МРЛ Центар
КК Сава
102
КК Планет Баскет
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.06.2022
12:00:00
Балон КК Сава
Петар Јанковић, Тијана Војводић. Делегат: Ведран Чоловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5