lat|eng
Насловна   >   Сениори/3. МРЛ Центар ВК   >   КК Умка Џез 2 - КК Барајево Бамби 2
(78606) 18.06.2022
Сениори/3. МРЛ Центар ВК
КК Умка Џез 2
86
КК Барајево Бамби 2
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.06.2022
19:30:00
Енвер Мелић, Богдан Мрдељић. Делегат: Владимир Лукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5