lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК ФМП Меридиан 2
(78682) 18.06.2022
Кадети/Финални турнир Регионална лига
КК Риверс БМ
79
КК ФМП Меридиан 2
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.06.2022
18:00:00
Балон средње школе (Барајево)
Лука Максимовић, Алекса Игњатовић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5