lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Карабурма - ЖКК Раднички (О)
(79191) 05.11.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Карабурма
47
ЖКК Раднички (О)
91
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2022
14:20:00
Немања Гојовић, Петар Јанковић, . Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5