lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРКЕ/Квалитетна лига
1.ЖКК Арт Баскет660582:29212
2.ЖКК Рас660420:29912
3.ККЖ Црвена Звезда МТС541415:2689
4.ЖКК Радивој Кораћ633413:4279
5.ЖКК Раднички (О)624409:4578
6.ЖКК Визура523341:3557
7.ЖКК Карабурма514255:3646
8.КЖК Партизан 1953413256:3025
9.ККЖ Раднички 413219:3335
10.ЖКК Беостајл505188:4015
79179 ЖКК Беостајл : ККЖ Црвена Звезда МТС 35 : 96
23.10.2022
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Лука Максимовић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Варађан
79180 ЖКК Визура : ЖКК Раднички (О) 93 : 70
23.10.2022
12:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Зоран Нинков
79181 ЖКК Рас : ККЖ Раднички 65 : 48
24.10.2022
21:20
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Марија Ћирић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Варађан
79182 ЖКК Карабурма : ЖКК Радивој Кораћ 41 : 78
23.10.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Богићевић, Душко Милаковић, Делегат: Ђорђе Илић
79183 ЖКК Арт Баскет : КЖК Партизан 1953 95 : 64
16.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Оливера Старинчевић, Тијана Војводић, Делегат: Јелена Поповић
79184 ЖКК Беостајл : ЖКК Визура 37 : 87
30.10.2022
13:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Михајло Гаврилоски, Александар Миленковић, Делегат: Ненад Николић
79185 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Арт Баскет 48 : 83
31.10.2022
14:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Ширко, Алекса Игњатовић, Делегат: Јелена Поповић
79186 ККЖ Раднички : ЖКК Карабурма 70 : 65
30.10.2022
11:20
Студентски дом 4. Април ( Војводе Степе 320)
Хелена Маринковић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Варађан
79187 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Рас 62 : 85
31.10.2022
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Вук Стојановић, Делегат: Милан Благојевић
79188 ККЖ Црвена Звезда МТС : КЖК Партизан 1953 71 : 51
23.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Филип Конатар, Алекса Игњатовић, Делегат: Михајло Костић
79189 ЖКК Визура : ККЖ Црвена Звезда МТС 44 : 90
09.11.2022
17:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Горан Радовановић
79190 ЖКК Рас : ЖКК Беостајл 55 : 25
07.11.2022
21:20
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Михајло Костић
79191 ЖКК Карабурма : ЖКК Раднички (О) 47 : 91
05.11.2022
14:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Немања Гојовић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
79192 ЖКК Арт Баскет : ККЖ Раднички 120 : 36
07.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Душко Милаковић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Кнежевић
79193 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Радивој Кораћ 72 : 73
07.11.2022
16:30
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Горан Радовановић
79194 ЖКК Беостајл : ЖКК Карабурма 56 : 61
12.11.2022
14:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Милош Димитријевић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Варађан
79195 ЖКК Визура : ЖКК Рас 53 : 74
14.11.2022
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Оливера Старинчевић, Делегат: Александар Кнежевић
79196 ККЖ Раднички : КЖК Партизан 1953
05.12.2022
11:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
79197 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Арт Баскет 45 : 98
15.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Огњен Ћурчић, Душко Милаковић, Делегат: Јелена Поповић
79198 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Радивој Кораћ 88 : 66
14.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Лука Максимовић, Тијана Војводић, Делегат: Ђорђе Илић
79199 ЖКК Рас : ККЖ Црвена Звезда МТС 72 : 70
20.11.2022
20:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Марко Богићевић, Душко Милаковић, Делегат: Јован Чучуковић
79200 ЖКК Карабурма : ЖКК Визура
79201 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Беостајл 102 : 35
20.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Зоран Нинков
79202 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Раднички (О) 69 : 63
19.11.2022
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
79203 ЖКК Радивој Кораћ : ККЖ Раднички 83 : 65
20.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Хелена Маринковић, Делегат: Слободан Каличанин
79204 ЖКК Беостајл : КЖК Партизан 1953
79205 ЖКК Визура : ЖКК Арт Баскет 64 : 84
28.11.2022
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Кнежевић
79206 ЖКК Рас : ЖКК Карабурма 69 : 41
28.11.2022
21:20
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Вук Иванчевић, Тијана Војводић, Делегат: Борко Павловић
79207 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Радивој Кораћ 78 : 65
28.11.2022
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Јанковић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Тодоровић
79208 ККЖ Црвена Звезда МТС : ККЖ Раднички
30.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Антоније Луковић, Тијана Војводић, Делегат: Небојша Лазаревић