lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Рас
(79195) 14.11.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
53
ЖКК Рас
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.11.2022
21:45:00
Хала Визура Спорт
Немања Кривокућа, Оливера Старинчевић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5