lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Беостајл
(79201) 20.11.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
102
ЖКК Беостајл
35
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.11.2022
15:00:00
Хала Мега Фацторy
Лука Максимовић, Филип Младеновић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5