lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Мега Арт
(79205) 28.11.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
64
ЖКК Мега Арт
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.11.2022
15:00:00
Хала Визура Спорт
Душко Милаковић, Тијана Војводић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5