lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - КЖК Партизан 1953
(79216) 12.12.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
63
КЖК Партизан 1953
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.12.2022
21:20:00
Спортски центар Раковица
Петар Јанковић, Оливера Старинчевић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5