lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Црвена Звезда - ЖКК Визура
(79238) 26.01.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Црвена Звезда
74
ЖКК Визура
45
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.01.2023
20:00:00
Вук Стојановић, Тијана Војводић. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5