lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Карабурма - ЖКК Беостајл
(79240) 05.02.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Карабурма
56
ЖКК Беостајл
37
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.02.2023
16:20:00
Лазар Костић, Хелена Маринковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5