lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Карабурма
(79245) 13.02.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
80
ЖКК Карабурма
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.02.2023
21:45:00
Хала Визура Спорт
Лука Максимовић, Хелена Маринковић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5