lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Мега Арт
(79256) 15.03.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
41
ЖКК Мега Арт
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.03.2023
21:30:00
Спортски центар Раковица
Марија Ћирић, Петар Станишић, . Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5