lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ККЖ Раднички
(79265) 13.03.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
91
ККЖ Раднички
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.03.2023
21:50:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Тијана Војводић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5