lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Регионална лига   >   ЖКК Визура 2 - ЖКК Умка Џез
(80120) 20.11.2022
Пионирке/Регионална лига
ЖКК Визура 2
81
ЖКК Умка Џез
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.11.2022
17:30:00
Мала Визура
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5