lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Реал Београд - БКК Раднички
(80186) 04.12.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Реал Београд
60
БКК Раднички
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.12.2022
17:00:00
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5