lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Колеџ Београд
(80189) 04.12.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Визура
70
КК Колеџ Београд
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.12.2022
14:20:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Петар Јанкулоски, . Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5