lat|eng
Насловна   >   Кадети/Регионална лига   >   КК Ас Баскет - КК Гро-Баскет
(82652) 28.01.2023
Кадети/Регионална лига
КК Ас Баскет
68
КК Гро-Баскет
26
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.01.2023
13:20:00
Кнегиња Милица
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5