lat|eng
Насловна   >   Кадети/Регионална лига   >   КК Ас Баскет - КК Младеновац
(82682) 12.03.2023
Кадети/Регионална лига
КК Ас Баскет
58
КК Младеновац
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.03.2023
11:20:00
Кнегиња Милица
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5